Apple Music 2022 İstatistikleri Yayınlandı!

Apple Music 2022 İstatistikleri

Apple Music 2022 istatistikleri yayınlandı. Böylelikle 2022 yılı içerisinde en çok dinlenen şarkılarda belli oldu. Online müzik hizmeti sunan Apple Music, ilk çıktığı günden itibaren milyonlarca insanın vazgeçilmezi oldu. Sene sonlarına doğru Apple Music’in istatistikleri ise en çok beklenen haberler arasında yer alıyor. Bu istatistiklerde en çok dinlenen şarkıcı ve şarkılar listeleniyor. 2022 yılı istatistiklerini de yayınlayan Apple Music, bu merakı bu sene de gidermiş oldu.

Apple Music İstatistikleri Nasıl Bakılır?

En çok merak edilen konulardan biri de budur. Apple Music 2022 istatistikleri nereden bakılır sorusu en çok aranan konular arasında yer alıyor. 2022 verilerine ulaşmak için Apple Music uygulamasını açtıktan sonra “Replay” kısmına giriş yapın ve 2022 istatistiklerine siz de ulaşın.

Replay kısmına girerek yıl boyunca dinlediğiniz tüm şarkıları ve toplam kaç dakika dinlediğinizi görebilirsiniz. Aynı zamanda hangi sanatçıları ve ne kadar süreyle dinlediğinizi de buradan kolaylıkla görebilirsiniz. 31 Aralık gününe kadar bu istatistiklere ulaşabilirsiniz.

Yorumlar