Discord Para Kazanma Özelliği Aktif Ediliyor

discord para kazanma

Daha çok oyuncuların tercih ettiği uygulamalardan olan Discord, para kazanma dönemini resmi olarak duyurdu. Bundan sonra Discord üzerinden de artık gelir elde edilebilecek. 2015 senesinde hayatımıza giren Discord, 7 sene boyunca özellikle oyun severlerin vazgeçilmez iletişim araçları arasında yer almayı başardı. Kullanıcıların birbirleriyle iletişim kurmasını sağlayan bu uygulama sosyalleşmek isteyenlerin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Discord para kazanma özelliğini açarak milyonlarca kişiyi sevindirmeyi başardı.

2020 senesinin verilerine göre Discord platformuna kayıtlı kullanıcı sayısının 300 milyondan fazla olduğu açıklandı. Aylık 140 milyona kadar aktif kullanıcısı olan Discord, her geçen gün büyüme devam ediyor.

Discord ile Nasıl Para Kazanılır?

Henüz tam aktif olmayan Discord para kazanma özelliğine yönelik çalışmaların ise son aşamada olduğu ifade edildi. Discord’da içerik oluşturucularına yönelik geliştirilen bu özellik ile artık Discord ile gelir elde edebileceksiniz. Discord üzerinden para kazanmak için bazı şartları da taşıyor olmanız lazım. Profilinizi doğrulamış olmanız ve 18 yaşından büyük olmanız yeterlidir.

Yorumlar