Spotify 3 Ay Ücretsiz Oldu

spotify ilk 3 ay ücretsiz

Dünya genelinde en çok tercih edilen müzik platformu Spotify, ülkemizde tekrardan deneme kampanyasına start verdi. Böylelikle Spotify 3 ay ücretsiz oldu. Milyonlarca kişinin uzun zamandır beklediği haber nihayet geldi. Spotify tarafından yapılan açıklamada artık Spotify’a kayıt olan kişilere 3 ay boyunca ücretsiz deneme imkanı verileceği açıklandı.

Spotify üzerinden tüm şarkıları kolay bir şekilde dilediğiniz her yerde dinleyebilirsiniz. Spotify’ı ayrıcalıklı kılan özelliklerden biri de budur. Ayrıca arka planda da şarkıyı dinleme imkanı da sunuyor. Böylelikle bu özelliği ile Youtube’dan ayrılıyor.

31 Aralık’a Kadar Ücretsiz!

Bugün Spotify üyelik sayfasına girenler “Bireysel Hesap” üyeliğinin ilk 3 ay ücretsiz olduğunu görünce büyük sevinç yaşadı. Daha önce sadece bir ay ücretsiz deneme imkanı veren Spotify, yıl sonu gelmesi sebebiyle bu süreyi 3 aya kadar çıkarttı. Bireysel hesap paketini satın alarak ilk 3 ay herhangi bir ödeme yapmayacaksınız. Daha sonra aylık 20,99 TL’ye üyeliğinizi devam ettirebileceksiniz. Bu kampanya 31 Aralık tarihine kadar geçerli.

Yorumlar