Telegram Uygulaması İle Yepyeni Mesajlaşma İçerikleri

Telegram kendini sürekli yenilemeye devam ediyor. Son olarak yaptığı paylaşımda yeni ve son trend güncellemeleri duyurdu. Telegramın yeni Uygulamasında;

•İndirme yöneticisi,

•Yeni ek menü,

•Canlı yayınlar

ve daha birçok özelliğin bulunduğunu belirtiyor. Telegram anlık mesajlaşma uygulaması en çok kullanılan mesajlaşma uygulamasını oluşturuyor ve WhatsApp’tan sonra ikinci sırada yer alıyor.

Telegram’dan İndirme Yöneticisi Kategorisi

Telegram, Android telefonlar için yepyeni bir güncelleme sunuyor. Bu sunumda indirme yöneticisi içeriği dikkat çekiyor. Kullanıcılarına sunduğu bu yeni seçenek ile indirilen dosyalarını yeni bir ikon ile takip edebilecek. Bu ikon üzerinden durdurma ya da duraklatma gibi işlemler yapmak çok kolay olacak. Aynı zamanda aktif olarak dosya indirme işlemi sırasında bu ikon da görünür olacak. Arama butonundaki indirilenler sekmesi içinde bu dosyalar rahatlıkla görüntülenebilir olacaktır.

Telegramdan Video Ve Fotoğraf Gönderme Yeniliği

En popüler anlık mesajlaşma uygulaması olan Telegram, video ve fotoğraf gönderme sisteminde de özel bir değişiklik getirdi. Bu işlem ile artık gönderilen foto ve videoları düzenlenerek göndermek mümkün olacak. Uygulamada medya albümleri için bir ön izleme yeniliği kullanıcıların beğenilerine sunuluyor.

 Telegram’da yenilenen fotoğraf ve video gönderme işleminde çok güzel bir güncelleme yapıldı. Bu sistem ile birden çok fotoğraf veya video gönderirken, medya albümünün bir ön izlemesini görmek mümkün olacak. Böylelikle fotoğraf ve videoları göndermeden önce yeniden düzenleme imkânı bulunuyor.

Androide Özel Gece Modu Ve Canlı Yayın Özelliği

Telegram’ın Android için yaptığı yeniliklerden birini de gece modu seçeneği oluşturuyor. Bu sistemle çok daha efektif görsellemeler yapmak mümkün oluyor.  Bu yeni sürümün en etkili seçeneğini ise canlı yayın desteği oluşturuyor. Uygulamayı güncelleyerek bu yeni özellikleri kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yorumlar