Whatsapp Abonelik Sistemi Üzerinde Çalışıyor!

Whatsapp, daha önce çalışmasını gerçekleştirdiği kapak fotoğrafları konusundaki geliştirmesini yayınladıktan sonra şimdi de işletmeler için yeni bir abonelik planı üzerinde çalışmakta.

Whatsapp Business Nedir?

WhatsApp Business, küçük işletme sahipleri düşünülerek geliştirilmiş, Android ve iPhone’da kullanmak üzere ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir uygulamadır. WhatsApp Business, mesajları otomatik hale getirmeyi, sıralamayı ve hızlı bir şekilde cevaplamayı sağlayan araçlar sunarak müşterilerle iletişime geçmeyi kolaylaştırır. Üstelik uygulama, aynı WhatsApp Messenger gibi görünecek ve çalışacak biçimde tasarlanmıştır. Mesajlaşmaktan fotoğraf göndermeye kadar, yapmaya alışık olduğunuz tüm işlemler için WhatsApp Business’ı kullanabilirsiniz.

https://faq.whatsapp.com/general/account-and-profile/what-is-whatsapp-business/?lang=tr

10 Farklı Cihazı Bağlayın!

Whatsapp Business, işletmeciler için “Bağlı Cihazlar” arayüzü ile, 4 farklı cihazı hesaplarına bağlamaya yardımcı oluyor ve işletmedeki farklı insanların aynı müşteri ile konuşmalarına yardımcı oluyordu. Son güncelleme ile gelecek olan yeni abonelik planını tercih ederseniz, bu cihazların sayısını artırarak 10 farklı cihazı hesabınıza bağlayabileceksiniz.

Bu işletmeler için olumlu bir gelişme olacak. Son edinilen bilgilere göre henüz fiyat bilgisine sahip değiliz ancak ilerleyen süreçte bu konuyla ilgili resmi bir bilgilendirme de yapılacaktır.

Yorumlar