Whatsapp Kişileri Paylaşma Özelliği Geliyor

Whatsapp Kişileri Paylaşma Özelliği Geliyor

Whatsapp bir yenilikle daha kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Dünya genelinde en çok aktif kullanıcıya sahip uygulama olan Whatsapp, her geçen gün kendini yenilemeye ve eksiklerini kapatmaya devam ediyor. Bilindiği üzere Whatsapp Web’de birçok eksik var. Uygulamada yer alan birçok özellikten Whatsapp Web kullanıcıları yararlanamıyor. Whatsapp kişileri paylaşma özelliğinin de Whatsapp Web’e entegre edileceği açıklandı.

Whatsapp Web’de kişileri paylaşma özelliği bulunmuyor. Geliştiriciler, Whatsapp Web’de yer alan bu eksikliği gidermek için kolları sıvadı. Hemen çalışmalara başlayan Whatsapp, bu özelliğin kısa süre içerisinde tüm kullanıcılara sunulmasını planlıyor.

Son Güncellemeyle Bazı Kullanıcılara Sunuldu

Whatsapp 2.2247.2.0 güncellemesiyle birlikte bazı kullanıcılara Whatsapp Web’den kişileri paylaşma özelliği sunuldu. Whatsapp kişileri paylaşma özelliğinin tüm kullanıcılara ne zaman sunulacağı ise henüz gizemini koruyor. Şu an beta aşamasında olan bu özelliğin çok yakında zamanda yapılacak olan yeni güncellemeyle herkese sunulacağı öngörülüyor.

Whatsapp Web’e yönelik tüm çalışmalar aralıksız devam ediyor. Özellikle kişisel verilerin korunması kapsamında Whatsapp Web’e yönelik ekstra güvenlik önlemleri uygulanacak.

Yorumlar