Whatsapp Masaüstü Yenilikleri Hız Kesmeden Devam Ediyor

whatsapp masaüstü

Neredeyse her gün farklı bir yenilik duyuran Whatsapp, şimdi de Whatsapp masaüstünde eksik olan bir özelliği daha devreye sokmaya hazırlanıyor. Bilindiği üzere Whatsapp masaüstü kullanıcı sayısı her geçen gün önemli ölçüde artış gösteriyor. Tüm bu istatistikleri de göz önünde bulunduran Whatsapp çalışanları, Whatsapp masaüstü eksiklerini gidermeye devam ediyor.

Whatsapp masaüstü uygulamasında henüz hayata geçirilmemiş çok sayıda özellik var. Hatta Whatsapp uygulamasında bile olan standart özelliklerinde büyük bir kısmı Whatsapp masaüstünde yer almıyor. Kısa süre önce Whatsapp masaüstü için çalışmalarını hızlandıran yetkililer, yeniliklerine hız kesmeden devam edeceklerini açıkladı.

Whatsapp Grupları Sessize Alınabilecek

Yeni hayata geçirilecek olan özellik sayesinde artık Whatsapp masaüstü üzerinden giriş yapan kullanıcılar, grup bildirimlerini sessize alabilecek. Bilindiği üzere Whatsapp gruplardaki kişi sayısı da kısa bir süre önce 1024’e arttırıldı. Whatsapp masaüstü ile giriş yapan kullanıcılar için ise bu tür kalabalık grupların bildirimleri can sıkmaya başladı. Grup bildirimlerini sessize alma özelliğinin tam olarak ne zaman kullanıcılara sunulacağı ise henüz bilinmiyor.

Yorumlar