Whatsapp Ortak Hesap Özelliği Test Aşamasında!

META şirketine ait olan dünyanın en popüler yazışma uygulaması Whatsapp, bir başka yeni özelliğin daha test aşamasında olduğunu ifade etti. Whatsapp ortak hesap özelliğinin test aşamasında olduğunu ifade eden yetkililer, bu özelliğin çok kısa süre içerisinde hayata geçirileceğini vurguladı.

Uzun bir süredir pek çok kişi bu özelliğin gelmesini bekliyordu. Özellikle Whatsapp numarasını kurumsal işlerde kullanan kişiler için bu özellik çok yerinde oldu. Böylelikle tek bir numarayı birden fazla cihazda kullanabileceksiniz.

Whatsapp Ortak Hesap Aktif Edildi mi?

Henüz Whatsapp ortak hesap özelliği aktif edilmedi. Yalnızca Android işletim sistemine sahip bazı cihazlarda aktif ediliyor. Şu an birçok Android cihazda bu özellik aktif hale getirildi. Siz de bu özelliğin telefonunuzda olup olmadığını merak ediyorsanız ilk olarak Whatsapp uygulamasını silin. Daha sonra uygulamayı tekrar yükleyin ve giriş yapın. Yukarıda sağda yer alan üç noktaya tıklayın. Eğer “Cihaza bağlan” butonu görüyorsanız bu özellik sizde de aktif edildi anlamına geliyor.

Yorumlar