Whatsapp Rahatsız Etmeyin Özelliği Geliyor

whatsapp rahatsız etmeyin

Dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması Whatsapp, yeni özellikleriyle adından sıkça söz ettiriyor. İlk olarak 256 kişiden fazla olan grupların bildirim sesinin otomatik olarak kapatılacağını duyuran Whatsapp şimdi de rahatsız etmeyin özelliğini getiriyor. Whatsapp rahatsız etmeyin özelliği ne işe yarıyor? Bu sorunun cevabını sizler için hazırladık.

Whatsapp Rahatsız Etmeyin Özelliği Ne İşe Yarıyor?

Whatsapp üzerinden sürekli çağrı almaktan sıkıldıysanız bu özellik tam size göre. Yapılan yeni çalışmayla birlikte artık Whatsapp üzerinden aramaların otomatik bir şekilde reddedilmesini sağlayabilirsiniz. Kullanıcı ayarlarına eklenecek olan bu özelliğin henüz aktif edilmediğini belirtmek gerek. Kısa süre içerisinde çalışmaların son bulacağı ve bu özelliğin tüm Whatsapp kullanıcılarında aktif edileceği duyuruldu.

Whatsapp rahatsız etmeyin özelliği etkinleştirildiği zaman size yönelik Whatsapp aramaları otomatik bir şekilde reddedilecek. Bu özellik yalnızca Whatsapp aramaları için geçerli olacak. Henüz test aşamasında olan bu özelliğe yönelik çalışmalar sürüyor. Bu özelliğin ne zaman aktif edileceğine dair ise herhangi bir açıklama yapılmadı.

Yorumlar