Whatsapp Video Modu Kullanıma Sunulacak!

whatsapp video modu

Yaptığı yeniliklerle adından sıkça söz ettiren Whatsapp, şimdi de bambaşka bir özellikle daha kullanıcılarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Whatsapp video modu ile adeta Instagram platformunu yakından takip ediyor. Birçok kişiyi heyecanlandıran bu özelliğin ne zaman hayata geçirileceği ise merak ediliyor.

Whatsapp yeniliklere doymuyor. Birkaç gün önce yaptığı açıklamada Whatsapp gruplarına anket özelliğini getiren ünlü yazışma uygulaması şimdi de video modu ile kullanıcılarına eşsiz bir deneyim yaşatmak istiyor. Sürekli yapılan güncelleme ve yenilikler yüzünden Whatsapp güncellemeleri art arda geliyor.

Whatsapp Video Modu Test Ediliyor

Whatsapp yetkilileri Twitter’da WABetaInfo isimli resmi hesap üzerinden yaptığı açıklamada, Whatsapp video modu ile ilgili çalışmaların test aşamasına geldiğini ifade etti. Bilindiği üzere Whatsapp uygulamasından bir başka kişiye anlık görüntü gönderilebiliyor. Fakat video kaydı Whatsapp üzerinden yapılamıyordu. Yeni gelecek olan bu özellik sayesinde artık fotoğraf çekmenin yanı sıra Whatsapp üzerinden videolarınızı da çekebileceksiniz.

Test aşamasının sürdüğünü de ifade eden WABetaInfo, bu güncellemenin ne zaman tüm kullanıcılara tanınacağı hakkında ise bilgi vermedi.

Yorumlar