Whatsapp Yeni Bir Özelliğin Üzerinde Daha Çalışıyor

Milyonlarca insanın gün içerisinde kullandığı en popüler mesajlaşma uygulaması olan Whatsapp, yeni bir özelliğin üzerinde çalıştıklarını duyurdu. Dünya üzerinde en çok kullanılan uygulama olan Whatsapp, yeniliklere doymuyor. En son Whatsapp Web güvenli parolası özelliğini devreye sokmaya çalışan ünlü yazışma uygulaması şimdi de tüm yeniliklerden haberdar olmanız için size otomatik bildirim gönderecek.

Whatsapp’ta yapılan değişiklikler ve yeni özelliklerden çoğu zaman insanların haberi olmuyor. Bu durumun farkında olan şirket yetkilileri artık yeni bir özellik geldiğinde tüm kullanıcılarına bildirim gönderecek. Böylece bundan sonraki her yeni özellik geldiğinde tüm kullanıcıların haberi olacak.

Whatsapp Sizleri Bilgilendirecek

Whatsapp’ın üzerinde çalıştığı bu özellik ile artık tüm gelişmelerden ve yeniliklerden sizlerin de haberi olacak. Whatsapp ile alakalı tüm gelişmelerden haberdar olacaksınız. Elbette bu özellik isteğe bağlı olacak. Yani Whatsapp yeniliklerinden haberdar olmak istemiyorsanız bunu uygulama üzerinden ayarlar sekmesi altında engelleyebileceksiniz. Bu özellik Whatsapp’ın en yakın rakibi olan Telegram’da uzun bir süredir kullanılıyor.

Yorumlar