Hootsuite Nedir? Nasıl Kullanılır? – Sosyal Medya Yönetim Aracı

Hootsuite nedir? nasıl kullanılır? Diye merak ediyorsanız bu yazımızda siz değerli okurlarımızın merakını gidereceğiz.

Hootsuite nedir? nasıl kullanılır?  Hootsuite, depolayıcı bir sosyal medya planlama programıdır. Yöneticisi olduğunuz sosyal medya platformlarında yaptığınız veya yapacağınız paylaşımlarınızı depolayıp planlamanıza olanak sağlar. Hootsuite ile tüm sosyal medya platformların da ki hesaplarınızı tek bir merkezden kolaylıkla yönetebilirsiniz. Bu program ile belirli günlerde ve saatlerde yapmak istediğiniz paylaşımı kurabilir ve zamandan tasarruf edebilirsiniz. Eğer yapacağınız paylaşımın zamanını, içeriğini değiştirmek isterseniz de bu sizin elinizde olan bir durumdur. Sizlerin yani kullanıcılarının işlerini kolaylaştırmak için yapılmış olan bu uygulama gün geçtikçe geliştirilmeye ve daha çok kullanıcı kazanmaya devam etmekte. Hootsuite programının özelliklerine ve nerelerde kullanıldığına da bakalım.

Hootsuite Nerelerde Kullanılır?

Hootsuite ile kontrol edebileceğiniz birçok hesap bulunmaktadır. Bu hesaplardan bazıları Facebook, Twitter, İnstangram, Linkedin, Google+ Ve birçok sosyal medya hesabınızı daha yönetebilirsiniz. Bu sosyal medya platformlarında bulunan hesaplarınızı kolaylıkla yöneterek zamandan tasarruf edebilirsiniz. Tamamen ücretsiz bir kullanıma sahip olan bu uygulama siz değerli okurlarımıza ve değerli sosyal medya sayfa yöneticilerine yardımcı olmak ve sizlerin değerli zamanınızı en doğru şekilde kullanmanıza yardımcı olmak için geliştirilmiştir. Şimdi de gelin bu harika programın özelliklerine bakalım.

Hootsuite Özellikleri

Hootsuite ile tek bir panelden bütün sosyal medya platformlarında ki hesaplarınızı yönetebilirsiniz. Yönettiğiniz sosyal medya sayfasında yapacağınız paylaşımların ve mesajların zamanını ayarlayabilir, istatistiksel raporlarını gözlemleyerek takipçi durumu ve gönderi durumu gibi bilgiler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Raporlama özelliği ile ziyaretçilerinizin daha çok hangi saatler arasında sayfanızı ziyaret ettiğini görebilir, en çok ilgi çeken, en çok tıklama oranına sahip olan ve etkileşimi en yüksek olan paylaşımlarınızı bu sayede takip ederek sosyal medya platformunda ki sayfanızı daima zirvede tutabilirsiniz.

https://www.hootsuite.com

Hootsuite programını yalnızca bilgisayar ile değil telefon ve tabletinizden de kullanabilirsiniz. Her an her yerde sosyal medya sayfalarınızı yönetebilirsiniz.

Yorumlar