Instagram İçin En İyi Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları

Instagram, Facebook, Snapchat gibi birçok sosyal medya uygulamaları insanlar tarafından büyük ilgi görmektedir. Sosyal medya insanlara yeni bir iş kapısı olmayı başarmıştır. Instagram’da ınfluencerlık yapan birçok kişi tarafından Instagram fotoğraf düzenleme uygulamaları kullanılmaktadır.

Instagram Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları

VSCO Cam, Instagram fotoğraf düzenleme programı arasından akla ilk gelenlerden biridir. VSCO Cam uygulaması app store ve google play store’da bulunmaktadır. VSCO Cam uygulaması kullanım açısından oldukça basittir. Filtreleri ile fotoğrafınız daha güzel olmasına olanak sağlar. VSCO Cam uygulamasını ücret ödemeden telefonunuza indirebilirsiniz.

Snapseed uygulaması google play store ve app store’da bulunmaktadır. Eğer Instagrama fotoğraf atmadan son bir düzenleme yapmak istiyorsanız Snapseed uygulamasını kullanmanız önerilir. Snapseed, ‘tools’, ‘perspektif’ sekmeleri ile size birçok düzenleme yapma fırsatı sunmaktadır. Snapseed uygulaması, Instagram fotoğrafı düzenlemek için kullanılan popüler bir uygulamadır.

Adobe Lightroom CC uygulması, app store ve google play store’da bulunmaktadır bu sayede kolay bir şekilde telefonunuza indirebilirsiniz. Lightroom uygulaması ücretsizdir. Abonelik ile daha fazla özellik kullanabilirsiniz. Lightroom uygulamasının içerisinde birçok hazır ayar bulunmaktadır. Bu sayede fotoğraflarınızı daha kaliteli hale getirebilirsiniz. Instagram fotoğraflarınızın renk ve aydınlatmasına katkı sağlayacak ve daha kaliteli görünüm elde edeceksiniz.

Prequel uygulaması içinde yüzlerce filtre ve efektin bulunduğu mobil uygulamadır. Uygulamada bulunan filtre ve efektlerin ücretsiz sürümleriyle fotoğraflarınıza çok güzel dokunuşlar yapabiliyorsunuz. Aynı zamanda fotoğraf ve videolarınız üzerinde tüm ince düzenlemeleri yapabiliyorsunuz.

Fotor uygulamasını app store ve google play store’dan indirebilirsiniz. Fotor, kullanımı açısından işlevsel ve basittir. Fotor uygulaması ile Instagram fotoğraflarınızın renk dengesini, aydınlatması gibi ayarlarını değiştirebilmektesiniz. Fotor uygulaması ile fotoğraflarınıza çerçeve ya da çıkartma gibi şeyler ekleyerek süsleyebilirsiniz.

Foodie uygulaması app store ve google play store’da bulunmaktadır bu sayede kolay bir şekilde telefonunuza indirebilirsiniz. Foodie sahip olduğu sıcak ve soğuk ayarları ile fotoğraflarınızın görünümünü dahi iyi hale getirir.

Huji uygulaması google play store ve app store’da bulunmaktadır. Huji sık tercih edilen fotoğraf uygulamalarından biridir. Huji, tek kullanımlık bir kamera etkisi yaratmaktadır.

Yorumlar