Instagram’dan Kullanıcılarını Şaşırtan Logo Değişikliği

Şaşırtan Logo

Instagram’dan şaşırtan logo! Dünya genelinde milyonlarca kullanıcıya sahip olan sosyal medya uygulaması İnstagram geçtiğimiz günlerde logosunu değiştirme kararı aldığını kullanıcılarına duyurmuş oldu. Meta çatısı altında yeni konumuna geçen sosyal medya platformu İnstagram 5 yıl aradan sonra ilk kez logosunu değiştirme kararı almış oldu. Ancak eski logo ile yeni logo arasında herhangi bir değişimin söz konusu olmaması özellikle sosyal medyada pek çok kullanıcıyı adeta çileden çıkardı.

Instagram’ın Şaşırtan Logosu Alay Konusu Oldu

Dünya genelinde milyonlarca kullanıcının mesajlaştığı, arama yaptığı, canlı yayın açtığı, video ya da fotoğraf paylaştığı, video ve fotoğrafların alt kısmına yorum yaptığı sosyal medya platformu İnstagram 5 yıl aradan sonra ilk kez logosunu değiştirme kararı aldığını kullanıcılarına duyurmuş oldu. Fakat eski logo ve yeni logo arasında pek bir farklılığın olması özellikle birçok kullanıcının canını sıktı. Kullanıcılar sosyal medya uygulamasının şaşırtan logosu hakkında çeşitli yorumlar yaptılar.

İnstagram sosyal medya platformunun eski logosunu aratmayan yeni logosu ile ilgili kullanıcılar gerek Twitter hesaplarından gerekse İnstagram hesaplarından İnstagram sosyal medya hesabı ile adeta dalga geçmiş oldular. Dünya genelinde milyonlarca kişinin büyük bir ilgi odağı ile takip ettiği sosyal medya uygulaması İnstagram’ın eskisini aratmayan yeni logosu kullanıcılarını sinirlendirmiş oldu.

Şaşırtan Logo

İnstagram’ın 5 yıl sonra ilk defa logo değişikliğine gitmiş olmasına ve böylesine gereksiz bir değişikliğe imza atmış olması adeta akıllara durgunluk verdi. Bu bağlamda bazı kullanıcıların İnstagram sosyal medya hesabının değişikliği ile dalga geçmesi sonrasında instagram platformu bu duruma tepkisiz kaldı. İnstagram sosyal medya uygulamasının kullanıcılar tarafından olumsuz olarak karşılanan ve kullanıcıları tarafından tamamen gereksiz olarak görülmekte olan değişiklik kararı pek çok İnstagram kullanıcısını adeta çileden çıkarmış durumda.

Instagram’ın Yeni Logosu Eski Logosundan Daha Parlak Duruyor

İnstagram sosyal medya platformu geçtiğimiz günlerde pek de farklılık olmasa da 5 yıl aradan sonra logosunu değiştirdiğini kullanıcılarına duyurdu. İnstagram’ın eski ve yeni logosunu ele alıp karşılaştırdığımızda burada yalnızca tek farklılık yeni logonun renklerinin eski logoya göre daha parlak halde olması.

Yorumlar