Instagram’ın En Zengin Bebekleri Binlerce Lira Kazanıyor!

Instagram bebek

Bildiğiniz üzere Instagram kullanıcıları için çok önemli bir gelir kapısı olabilmekte. Instagram üzerinden influencer olarak çalışan kişiler tanıtımını yaptıkları ürünler sayesinde önemli paralar kazanabiliyorlar. Birçok önemli marka tanıtımlarını yapması ve markaya fayda sağlaması amacıyla önemli influencer hesapları hediye yağmuruna tutuyorlar.

Instagram’da influencer olarak yer alan kişiler yalnızca yetişkinler değil. Instagram bebek profillerinin de bu konuda son derece başarılı olduğunu söylemek gerekli. Henüz bebek yaşta olan çocukları için Instagram hesabı açan ebeveynler bebeklerin sevimli ve ilgi çekici hallerini profil üzerinden paylaşarak takipçi sayılarını arttırıyorlar. Sonrasında markaların dikkatini çekmeleri hiç de zor olmuyor.

Zirvede 41 Bin TL İle Noah Var

Instagram’da “euamonono” kullanıcı adıyla yer alan Noah Tavares şuanda Instagram bebek profilleri arasında zirvede. Noah şuanda 1 milyondan fazla takipçiye sahip. Ülkemizin en ünlü isimlerinin dahi aşmakta zorlandığı 1 milyon barajını başarıyla aşan Noah yaptığı paylaşımlarda ortalama 44,7 bin beğeni alıyor. Hem takipçi sayısı hem de beğeni sayısı tatmin edici düzeylerde olan genç yıldızın markaların dikkatini kolayca çektiğini söylemek mümkün. Noah şuanda gönderi başına 3 bin 444 sterlin kazanmakta. Bu da 41 bin TL gelir anlamına geliyor.

Instagram bebek

Tek Kazanan Noah Değil

İngiltere’nin en güvenilir medya organlarından bir tanesi olan The Sun gazetesi tarafından hazırlanan Instagram bebek influencer listesinde yüksek kazançlar elde eden tek kişi Noah değil. 1 milyonu aşan takipçi sayısı ile “theyeetbaby” de paylaşım başına aldığı 36 bin TL ile yüksek kazanım elde eden profillerden bir tanesi. İçecekleri döktüğü videolar ile hayatımıza giren tatlı Marleigh her geçen gün takipçi sayısını arttırmakta.

Herkes bebeklerine en iyi kıyafetleri almak ve onları harika bir görünüme kavuşturmak ister. Bunu moda tutkusu ile birleştiren ve harika bebek kıyafetleri ile takipçilerinin karşısına çıkan “halston.blake” herkesin dikkatini çekmeyi başarmış durumda. Giyim tarzı ile herkesi büyülemeyi başaran Halston paylaşım başına 26 bin TL kazanmakta. Bebeklerin elde ettikleri bu kazançlara ek olarak markalar tarafından gönderilen pahalı hediyeler de düşünüldüğünde inanılmaz bir başarıdan söz etmek mümkün.

Yorumlar