Linkedin Zamanlama Özelliğini Kullanıma Sunuyor

linkedin zamanlama

Daha çok iş dünyasının kullandığı ünlü sosyal medya platformu Linkedin, uzun bir zaman sonra yaptığı yeniliği kullanıcılarına duyurdu. Buna göre Linkedin paylaşımları artık zamanlanabilecek. Paylaşacağınız herhangi bir gönderiyi artık zamanlayarak dilediğiniz gün ve saatte yayınlayabileceksiniz. Linkedin zamanlama özelliği uzun bir süredir Linkedin kullanıcıları tarafından bekleniyordu.

Linkedin kullanıcıları tarafından sık sık dile getirilen zamanlama özelliğine daha fazla kayıtsız kalmayan Linkedin yöneticileri, gerekli çalışmalara başladıklarını duyurdu. 875 milyon kullanıcıya sahip olan Linkedin’in en büyük eksikliği olarak her zaman bu özellik gösteriliyordu. Bu yeni özellik sayesinde Linkedin büyük bir problemden daha kurtulmuş oldu.

Linkedin Zamanlama Özelliği Beta Aşamasında

Şu an yalnızca Android kullanıcılarının bir kısmı ile masaüstü Linkedin kullanıcılarının bazılarında aktif edilen Linkedin zamanlama özelliğinin kısa sürede tüm kullanıcılar için tanımlanması bekleniyor. Linkedin tarafından yapılan duyuruda, sistemin tüm kullanıcılar için açılmasının bir süre daha süreceği ifade edildi. Şimdilik yalnızca kullanıcıların küçük bir kısmı zamanlama özelliğinden yararlanabiliyor.

Yorumlar