Discord Ücretsiz Nitro Dağıtıyor, Bu Fırsatı Kaçırmayın

Discord Ücretsiz Nitro

Discord ücretsiz Nitro dağıtmaya başladı. Daha önce Epic Games Store ile kampanya düzenleyen firma, şimdi yeni bir kampanya ile yer alıyor.

Discord, uzun süredir yayın hayatına devam eden bir sohbet platformu. Bu platform ile birlikte kullanıcılar kendi sunucularını oluşturup kanallar ile destekleyebiliyor ve insanlarla beraber sosyalleşebiliyor. İlk zamanlar oyuncular için bir alan olan bu yazılım, günümüzde genel amaçlı kullanılabilen bir hale büründü. Discord ile beraber insanlar yalnızca sohbet etmekle kalmıyor, aynı zamanda yayın yapabiliyor veya arkadaşlarıyla sesli ve görüntülü sohbete girebiliyor. Şirket, yeni kampanyasıyla ön plana çıkmaya başladı.

Discord Ücretsiz Nitro Kampanyasına Başladı

İnsanların severek kullandığı Discord, geçtiğimiz dönemlerde Epic Games Store ile birlikte yeni bir kampanya düzenlemişti. İnsanlara ücretsiz Nitro aboneliği sunan Epic Games Store, bu sayede kullanıcıların Discord üzerinden Nitro aboneliğine sahip olmasına imkan tanımıştı. Bu kampanyadan pek çok Discord üyesi yararlanırken bununla birlikte Nitro sahipleri, 2 aylık Xbox Game Pass üyeliği ve 3 aylık Picsart Gold üyeliği hediyesini de aldı.

Discord Ücretsiz Nitro

Yeniden bir kampanya düzenleyen firma, şimdi de bazı Discord kullanıcılarına fırsat sunuyor. Yakın zamanda Discord hesabına giren üyeler, 1 aylık ücretsiz Discord Nitro hediyesi ile karşılaştı. 10 gün geçerli bu teklife katılan kişiler, 1 ay boyunca bedava Nitro aboneliğinden faydalanırken bununla birlikte istediği zaman üyeliği iptal edebiliyor veya aboneliği parayla uzatabiliyor.

Discord ücretsiz Nitro aboneliği ile birlikte kullanıcıların pek çok ayrıcalığa sahip olmasına imkan tanıyor. Nitro aboneliği ile birlikte birden fazla profil eklemek mümkün olurken kullanıcılar, video arka planlarını güncelleyebiliyor. Profile hareketli görüntü eklemenin mümkün olduğu bu sistemde aynı zamanda özel çıkartma erişimi de yer alıyor. Hareketli emoji paylaşma ve sunucu destekleme özellikleri gibi daha pek çok özelliği bünyesinde barındıran abonelik, kullanıcıların gözdesi olmuş durumda. Aboneliğe sahip olmak için yapılması gereken tek şey kart bilgilerini girip kart doğrulaması aşamasını başarıyla geçmek.

Yorumlar