Instagram Profilinizde Birden Fazla Link Nasıl Paylaşılır?

Instagram profilinizde birden fazla link nasıl paylaşılır? Hiç merak ettiniz mi? Sizler için bu soruya cevap vermek istiyoruz.

Instagram, günümüzün en büyük sosyal medya mecralarından birisi olarak bizlerin karşısına çıkıyor. Bu doğrultuda kullanıcılar Instagram’ı kullanırken uygulamadan en iyi şekilde faydalanmaya çalışıyor. Uygulama her ne kadar gelişmiş olsa da bazı özellikler eksik olabilir. Bu özelliklerden birisi de çoklu bağlantı ekleme.

Instagram’da çoklu bağlantı paylaşmak

Kullanıcılar Instagram profilini güncellerken birden fazla bağlantı eklemeye çalışabilir. Instagram uygulamasında profile birden fazla bağlantı eklemek mümkün değil. Profile yalnızca bir bağlantı eklenebiliyor. Birden fazla bağlantı eklemek isteyenler için bir çözüm yolu var. Bu da Profil.link kullanmak.

Profil.link Hakkında Bilgi

Instagram profilinizde birden fazla link nasıl paylaşılır? Bu sorunun cevabını vermeden önce Profil.link hakkında bilgi vermek istiyoruz. Bu site, Instagram profiline birden fazla bağlantı eklemeyi sağlıyor. Bunun için tek bağlantı üzerinde bir profil kartı oluşturan uygulama, bu kart üzerinde kullanıcıların birçok bağlantıyı diğer kullanıcılar ile paylaşmasına vesile oluyor. Kısacası profil kartı özelliği ile birlikte bu kart üzerinde kullanıcı bağlantılar ekleyebiliyor. Diğer kullanıcılar da profil kartına ulaşarak bağlantıları görebiliyor.

Instagram Profilinizde Birden Fazla Link Nasıl Paylaşılır?

Profil.link isimli bu uygulamayı kullanmak için öncelikle web sitesine girmek gerekiyor. Web sitesine girdikten sonra siteye üye olmak veya giriş yapmak, sonrasında profil kartı oluşturma butonuna basmak gerekli. Profil kartı oluşturma aşamasında Instagram üyesi istediği bağlantıları ekleyebiliyor. Gerekli düzenlemeleri yaptıktan sonra bağlantı ve QR kod alıyor. Bunu Instagram profiline ekliyor ve diğer kullanıcıların bağlantılara ulaşmasını sağlıyor. Bu uygulamanın pek çok özelliği ve ayrıcalığı bizleri karşılıyor. Bunlardan birisi 4 tema seçeneğine sahip olması. Profil kartı için bu temalardan birisi tercih edilebilir. Bir diğer özellik uygulamanın özel logo, arka plan değiştirme, yazı tipi düzenleme ve şifre koruması gibi ayarlar sayesinde profil kartı özelleştirme desteği sunması. Karanlık mod özelliği de uygulama ile birlikte geliyor.

Yorumlar