Elon Musk Çalışanlarıyla Fotoğraf Çektirdi

Elon Musk almış olduğu kararla birlikte adından sıkça söz ettiriyor. Musk aldığı kararla birlikte geçtiğimiz günlerde tüm çalışanlarının Twitter ofisine girmelerini yasakladı. Alınan bu karar çok büyük tepkilere neden oldu. Elon Musk çok sayıda tepki alınca tüm çalışanlarını genel merkeze çağırdı. Genel merkeze gelen çalışanlarla birlikte fotoğraf çektiren Musk, her şey yolunda mesajı verdi.

Elon Musk’ın bu görüntüsünden sonra ise gizli kapılar ardından ne tür konuşmaların yaşandığı merak edildi. İddialara göre Elon Musk’ın yeni bir iş sözleşmesini çalışanlarına zorla imzalatmak istediği öğrenildi. Bunun sonucunda çalışanlarına gözdağı vermek isteyen Musk, tüm çalışanlarının ofise giriş kartlarını iptal ederek pazartesi gününe kadar girişleri yasakladı. Bu esnada çalışanları için süre veren Musk oldukça tepki çekti.

Sabotaj Korkusu Sebebiyle Ofis Kapatıldı

Elde edilen bilgilere göre Elon Musk, çalışanlarının ofise giriş kartlarını iptal etmesinin asıl nedeni sabotajı engellemek. Bu süre esnasında Musk’ın hangi çalışanların sabotaj düzenleyeceği ile ilgili bilgi toplayacağı ve araştırma yapacağı öğrenildi.

Yorumlar