Elon Musk: “Twitter, Apple’dan Kaldırılmayacak”

elon musk apple

Twitter’ın yeni sahibi Elon Musk, bir süredir gerginlik yaşadığı Apple ile ilgili son noktayı koydu. Herkes tarafından merak edilen “Twitter Apple’dan kaldırılacak mı?” sorusunun cevabını Elon Musk net bir şekilde verdi. Twitter’ı satın aldığından beri almış olduğu sıra dışı kararlar sebebiyle sürekli eleştirilen Musk, aynı zamanda birçok yeniliğe de imza atıyor.

Elon Musk, Apple ile aralarında yaşanan gerginliği azaltmak için Apple’ı ziyaret etti. Yapılan bu ziyaretin oldukça verimli olduğunu dile getiren ünlü isim, aralarındaki problemleri de hallettiklerini duyurdu. Sürpriz bir şekilde Apple ile görüşmeye giden Elon Musk, Twitter’ın Apple’dan kesin olarak kaldırılmayacağını da dile getirdi.

Birçok Marka Reklam Vermeyi Sonlandırdı

Elon Musk tarafından alınan ilginç kararlar çok ses getirmişti. Özellikle sebepsiz işten çıkarmalar birçok şirket içinde bardağı taşıran son damla olmuştu. Bunun yanı sıra binlerce kullanıcıya mavi tik verilerek şirketlerin itibarları da sarsıldı. Tüm bunlar bir araya gelince Coca Cola, Apple, CNN, T&T, Volkswagen, Nestle ve HP gibi dev şirketler Twitter’a reklam vermeyi durdurdu.

Yorumlar