Twitter 2.0 Dönemi İçin Geri Sayım Başladı

twitter 2.0 dönemi

Twitter, son günlerde dillerden düşmeyen en önemli konular arasında yer alıyor. Bununda aslında en büyük sebebi Elon Musk. Twitter’ı satın alan Elon Musk, aldığı ilginç ve sıra dışı kararlarla adından sıkça söz ettirmeyi başardı. Hemen hemen her konusu büyük bir olay yaratan Musk, Twitter ile ilgili yeni bir planlamanın olduğundan söz etti. Twitter 2.0 dönemi için çalışmaların sürdüğünü ifade eden Elon Musk, kısa sürede bu projeyi hayata geçireceklerini ifade etti.

Twitter 2.0 Dönemi Resmen Duyuruldu!

Elon Musk kişisel hesabından yaptığı açıklamada, Twitter’ın gün geçtikçe daha fazla değer ve ziyaretçi kazandığını vurguladı. Geçtiğimiz yıla göre aktif kullanıcı sayısının %30 arttığına dikkat çeken Musk, bu kapsamda yeni bir başlangıç yapmanın zamanının geldiğini ifade etti.

Twitter 2.0 dönemi ile bizleri neler bekliyor? Bu dönemde tıpkı Whatsapp’ta olduğu gibi uçtan uca şifreleme özelliği devreye sokulacak. Bunun yanında reklamlarda da düzenleme yapılacak ve reklamlar daha eğlenceli bir şekilde karşımıza çıkacak.  En dikkat çekici özellik ise harf sınırının tamamen kaldırılıyor olması. Artık özgürce, dilediğiniz kadar tweetler atabileceksiniz.

Yorumlar