Twitter APP Store’dan Kaldırılabilir!

twitter app store'dan kaldırılabilir

Elon Musk ile APP Store arasındaki savaş durmak bilmiyor. Bir süre önce Apple ile arası açılan Elon Musk yüzünden Twitter APP Store’dan kaldırılabilir. Elon Musk’ın Twitter’ı satın almasından sonra ortalık bir türlü durulmadı. Her gün farklı bir olayla karşımıza çıkan Twitter’da bu seferde APP Store ile aralarındaki geçen kavga gündemde.

Elon Musk’ın Twitter üzerinde neredeyse her gün farklı güncellemeler yapması çalışanları ile de arasını bozdu. En son yaşanan gelişmede ise Apple’ın ünlü yöneticilerinden olan Phil Schiller artık Twitter hesabını kullanmayacağını açıklamıştı. Twitter’daki aktivitelerine son veren ünlü isim Twitter hesabını da sildi.

Twitter, APP Store Mağazasından Atılabilir

Twitter’ın eski yöneticisi tarafından yapılan açıklamada, Elon Musk’ın bu şekilde agresif bir politika izlemesi yüzünden APP Store mağazasından çıkarılabileceğini söyledi. Geçtiğimiz günlerde Elon Musk Twitter üzerinden yaptığı açıklamada, APP Store uygulama fiyatının çok uçuk olduğundan söz etmişti. Musk’ın bu tweetinden sonra da ünlü Apple yöneticisi de hesabını kapattı. Elon Musk’ın bu şekilde devam etmesi durumunda Twitter APP Store’dan kaldırılabilir.

Yorumlar