Twitter Blue Abonelerine Tik Verilecek

Her geçen gün yeniliklerine yenilik katan Twitter, şimdi ise Twitter Blue abonelerine mavi tik verileceğini duyurdu. Elon Musk tarafından yakın bir tarihte satın alınan Twitter’da yenilikler bitmek bilmiyor. Her geçen gün farklı yeniliklerle karşımıza çıkan Twitter, bu sefer tamamen kullanıcı odaklı bir yenilikle karşımıza çıkıyor.

Twitter Blue Aboneleri Yararlanabilecek

Twitter’ın patronu Elon Musk, birkaç gün öncesinden bu durumun sinyallerini vermişti. Twitter’da mavi tik almak isteyen kullanıcıların, Twitter Blue aboneliğinin olması gerektiğini ifade etmişti. Bu bilgiler ışığında bundan sonraki süreçte mavi tik alabilmek için Twitter Blue abonesi olmanız gerecek. Bu hizmeti satın alan kullanıcıların profillerinde resmi etiketi olacak.

Bilindiği üzere Twitter’da mavi tik alabilmek için belli şartları taşıyor olmanız gerek. Bu şartları taşıyan kullanıcılara mavi tik veriliyor. Şimdi ise Twitter Blue abonesi olmanız, resmi hesap olmanız için yeterli olacak. Ancak Twitter Blue abonesi olmanız içinde bazı şartları karşılıyor olabilmeniz gerek. Aksi takdirde yalnızca Blue abonesi olmanız yeterli gelmeyecek.

Yorumlar