Twitter Blue Üyelik Sistemine Yeni Özellikler Geliyor!

Tesla ve Spacex’in kurucusu olan Elon Musk, Twitter’ı geçtiğimiz günlerde tam 44 milyar dolara satın aldı. Tüm dünyada flaş haber olarak duyurulan bu satıştan daha çok konuşulan olay ise Musk’ın aldığı kararlar oldu. İlk olara Twitter yöneticilerinin tamamını işten kovan Musk , daha sonra mavi tikli hesaplardan ayda 8 dolar alınacağını açıkladı. Musk şimdi ise Twitter blue üyelik sistemine ek özellikler getirmeyi planlıyor.

Twitter üzerinden biran evvel gelir elde etmek isteyen ünlü isim, pek çok radikal kararlar almaya başladı. Bazı aktivist kitlelerin baskısı sonucu Twitter’ın birçok önemli reklam verenleri de tüm anlaşmaları feshetti.

Twitter Blue Üyelik Sistemine Gelen Özellikler

Reklamsız makale hizmeti en çok ilgi gören özelliklerden olacak. Çünkü kullanıcılar Twitter reklamlarından bir hayli sıkılmış durumda. Öte yandan son bir gün içinde paylaşılan popüler yazılara da erişim imkanı sunuyor. 10 dakikaya kadar video yükleme imkanı ile farklı bir tema seçme olanağı da tanıyor. Tüm bunların yanı sıra Twitter’da atılacak tweetlerde karakter sınırını da tamamen kaldırmayı düşünüyor.

Yorumlar