Twitter Çalışanları Ofislerine Giremiyor!

twitter ofis

Elde edilen bilgilere göre Twitter’ın patronu Elon Musk, tüm çalışanlarının binaya giriş kartlarını iptal ettirdi. Pazartesi gününe kadar tüm Twitter çalışanlarının ofise girmeleri yasaklandı. Elon Musk tarafından kullanıcılara gönderilen mailde tüm birimlerin binaya girişlerinin yasaklandığından söz edildi. Elon Musk’ın bu kararının altında ise çok sıra dışı nedenler yatıyor.

Elon Musk Taahhüt İmzalatmak İstiyor!

Elon Musk’ın Twitter ofisini neden kapattığına yönelik herhangi bir bilgi elde edilemedi. Ancak yapılan yorumlarda Musk’ın taahhüt imzalamayan herkesin işine son vereceği ve Pazartesi gününe kadar bu durumu düşünmeleri için çalışanlarına mesaj verdiği ifade edildi. Böylelikle Elon Musk tarafından hazırlanan iş sözleşmesini imzalamayı reddeden kişilerin Twitter’dan kovulacağı öğrenildi.

Elon Musk tarafından gönderilen mailde şu ifadeler yer aldı: “Ofis binamızı geçici olarak kapatıyoruz. Tüm çalışanlarımızın giriş kartları iptal edildi. Ofisimiz 21 Kasım Pazartesi günü tekrardan açılacak. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Şirketin gizli bilgilerini sosyal medya hesaplarında paylaşmaktan kaçının.” ifadeleri kullanıldı. Bundan sonraki süreçte Elon Musk’ın nasıl bir yol izleyeceği merakla bekleniyor.

Yorumlar