Twitter İşe Alım Sürecini Başlattı!

Twitter İşe Alım Sürecini Başlattı!

Elon Musk’ın Twitter’ı satın almasıyla başlayan işten çıkarma serüveni an itibariyle hala devam ediyor. Elde edilen bilgilere göre şimdiye kadar yüzlerce personelin işten çıkarıldığı bilgisi yer alıyor. Elon Musk’ın izlediği bu agresif politikadan sonra oluşan boşluklarda Twitter platformunu da bir hayli sıkıntıya sokmuş durumda. Boşalan pozisyonları tekrar doldurmak için Twitter İşe alım sürecini resmen başlattığını duyurdu.

Elon Musk Twitter’ı satın aldıktan sonra ilk iş olarak tüm yöneticileri ve CEO’yu işten çıkardı. Büyük bir şok etkisi yaratan bu karar sonrası işten çıkarmalar hız kesmeden devam etti. Oluşan büyük personel boşluğu sebebiyle zor günler geçiren Twitter’ın yeni iş alımlarına başladığı resmi olarak açıklandı.

Twitter İşe Alım Süreci Nasıl İşliyor?

Oluşan boşlukları doldurmak için Twitter İşe alım sürecini başlattı. Twitter’a ağırlıklı olarak mühendis ve satış elemanları aranıyor. Ayrıca her fırsatta yazılımcı açığından bahseden Musk, böylelikle yeni yazılımcılar aradığını da duyurdu. Twitter işe alım süreci ile ilgili tüm detaylı bilgiler ise şirketin resmi internet sitesinde kısa süre içinde yayınlanması bekleniyor.