YouTube Oyuncular için Etkinlik Düzenliyor

YouTube Oyuncular

YouTube oyuncular için yeni bir etkinlik düzenliyor. Temmuz ayı boyunca sürecek olan etkinlikte bazı detaylar öne çıkıyor.

Dünyanın en çok kullanılan video izleme ağı YouTube, YouTube Gaming için Temmuz ayında yeni bir etkinlik düzenleme kararı almıştı. Bu etkinlik ile beraber pek çok oyuncuyu heyecanlandıran ekip, etkinlik kapsamında 4 haftada farklı şeyler yapıyor olacak. Oyuncuların eğlenceli bir Temmuz ayı geçirmesini isteyen platform, destansı etkinliklere yer veriyor. Bu konuda bir takvim paylaşan YouTube, yapılacak olan etkinliklerden de söz etmiş oldu.

YouTube Oyuncular için Etkinlik Hazırlıyor

YouTube Gaming kapsamında bu ay için geçerli bir etkinlik düzenliyor. Buna göre oyuncular, ilk haftadan son haftaya kadar pek çok olay ile karşılaşıyor olacak. YouTube, yaptığı açıklamada yaz mevsiminin ortasına geldiğimizi ifade ediyor. Bu ay içerisinde destansı etkinliklere kapı açacak olan firma, bunun için oyunculara özel bir liste dahi hazırlandığını ifade etti. Dünyanın sevilen oyun içerik üreticilerinin yaptığı yayınlarla süsleneceği söylenen bu etkinliklerde kullanıcıların doyasıya eğlence yaşayacağı da dile getirilen bilgiler arasında.

YouTube Oyuncular

YouTube’un yapmış olduğu canlı yayının ilki 2 Temmuz’da gerçekleşti. Bu etkinlikte Ludwig, izleyicilerle buluştu. Los Angeles’ın Sofi Stadyumu’nda gerçekleşen etkinlikte yayıncı, Mogul Money Live’ı sunarak şovdan bahsediyor. Bir diğer canlı yayın 16 ve 17 Temmuz’da Teksas’ın Frisco bölgesinde bulunuyor. İki gün sürecek olan mega festival, oyuncuların eğlenceli anlar yaşamasına imkan tanırken bu etkinlikte Fortnite Zero Build turnuvası da düzenleniyor olacak. Ödül ise 100.000 dolar olarak kararlaştırıldı. YouTube, bununla birlikte Temmuz ayı boyunca sevilen oyun yayınlarına da yer verileceğini ifade etti.

YouTube oyuncular için daha pek çok şeye yer veriyor. Bugünden itibaren 10, 24 ve 31 Temmuz hariç her gün bir etkinlik düzenleneceğini ifade eden şirket, bu etkinliklerin YouTube üzerinden canlı olarak yayınlanacağını da belirtiyor. Eğer henüz etkinliklere katılmadıysan hemen YouTube’a girerek bu etkinlikleri takip etmeye başlayabilirsin. Detaylı bilgi almak için bu bağlantıya tıklayabilirsin.

Yorumlar