Youtube’da En Çok Aboneye Sahip Kanal Değişti!

Youtube’da En Çok Aboneye Sahip Kanal Değişti!

Her gün milyonlarca videonun izlendiği dünyanın bir numaralı video platformu olan Youtube’da en çok aboneye sahip kanal sıralaması değişti. Buna göre ilk sırada yer alan PewDiePie’nın tahtına MrBeast geçti. MrBeast özellikle son zamanlarda çok büyük sıçrama yaparak ikinci sıraya kadar yükseldi. Her videosunda binlerce dolar dağıtan ünlü kanal, başarısına başarı katarak en çok abonesi olan kanal seçildi.

MrBeast
MrBeast

Her Paylaştığı Videosu Olay Oluyor!

MrBeast, birçok kişinin tanıdığı oldukça meşhur bir kanaldır. Ülkemizde de yakından takip edilen MrBeast kanalı, her videosunda binlerce dolay hediye dağıtıyor. Hatta bazı videolarında verdiği ödüller milyon dolarları aşıyor. Hem kazanan hem de kazandıran kanal olarak karşımıza çıkan MrBeast’in bu başarısı takdir edildi.

MrBeast’in abone sayısı yalnızca 24 saatte 160 bin arttı. Böylelikle toplam abone sayısı da 111 milyon 846 bine ulaştı. MrBeast kanalının toplam görüntülenme sayısı ise 18 milyar olarak kayıtlara geçti. Oysa PewDiePie’nın toplam görüntülenme sayısı ise 28 milyarın üzerinde. Tüm bu istatistiklere rağmen Youtube’da en çok aboneye sahip kanal olarak kayıtlara geçti.